Central Home Spacious San Diego

San Diego
Spacious Tatil Evi

Central Home Spacious San Diego

1865 Westinghouse Street, San Diego, ABD Haritayı göster
Old Town San Diego State Tarihi Parkı'den 10 dakikalık bir sürüş uzaklığında bulunan Central Home Spacious, özel bahçe, veranda sunar. Tam donanımlı mutfak ve 2 banyo odası bulunmaktadır.
San Diego şehir merkezi 3 km uzaklıktadır. Timken Sanat Müzesi villadan yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Çeşitli yemeklerin servis edildiği Super Bronco Mexican Restaurant, 59th and Lex Cafe, villadan sadece 20 dakika yürüme mesafesindedir.
San Diego Uluslararasi havalimanından 5 km mesafede yer alan villa, San Diego şehrinde bulunmaktadır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • İnternet erişimi
  • Ücretsiz otopark
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Artisan Row - 3,7 km
  • Hillcrest San Diego - 3,2 km
  • Old Town San Diego State Historic Park - 3,8 km
  • Snapdragon Stadium - 4,5 km
  • Thomas Jefferson Law Review - 4,1 km
  • San Diego Hayvanat Bahçesi - 5 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 11 km
Tren istasyonları
  • Coaster Old Town Station - 4 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • İnternet erişimi
  • Ücretsiz otopark
  • Evcil hayvan yasaktır
  • Duman dedektörleri

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Şezlonglar
  • Bahçe

Oda imkanları

  • Odalarda Wi-Fi mevcuttur
  • Klima
  • Isıtma
  • Veranda
  • Çay ve kahve imkanları
  • Yemek masası
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
  • Masa oyunları
Genel Olanaklar
  • İnternet erişimi
  • Ücretsiz otopark
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 10:00'a kadar
Ruhsat numarası650866,STR-09693L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Sa 20 Oct
Ça 21 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor